Montāžas kronšteins, universN, DIN sliedēm, komplekts = 50 gab
| Garums (mm) | 7 |
| Platums (mm) | 20.5 |
| Augstums (mm) | 13 |
| Platums | 205 mm |
| Augstums | 130 mm |
| Dziļums | 70 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
