Montāžas šasija 156 moduļi Sistēma S C H950 L600
| Garums (mm) | 950 |
| Platums (mm) | 650 |
| Augstums (mm) | 90 |
| Augstums | 950 mm |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 120 mm |
| DIN sliežu skaits | 6 |
| Modulāro atstarpju skaits uz vienu DIN sliedi | 156 |
| Iespējama pagarināšana | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 600 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 950 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.075 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 938 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 600 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 8.677 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1250 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
