Nedēļas pulkstenis 1 kanāls progr. atsl., digitāls
| Garums (mm) | 65 |
| Platums (mm) | 36 |
| Augstums (mm) | 85 |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Kanālu skaits | 1 |
| Barošanas spriegums | 195 V |
| Barošanas spriegums | 264 V |
| Sprieguma barošanas sprieguma veids | Maiņstrāvas |
| Frekvences barošanas spriegums | 50 Hz |
| Frekvences barošanas spriegums | 60 Hz |
| Autonomija gados | 5 |
| Teksta norādījumi displejā | Nē |
| Ārējā plānošana | Jā |
| Ar atmiņas karti | Nē |
| 60 min programma | Jā |
| 24 h programma | Nē |
| Nedēļas programma | Jā |
| Gada programma | Nē |
| Brīvdienu programma | Jā |
| Impulsu programma | Jā |
| Cikla programma | Jā |
| Astro programma | Nē |
| Nejauša programma | Jā |
| Stundu skaitītājs | Nē |
| Elektrotīkls sinhrons | Nē |
| Kvarca kontrole | Jā |
| Radiovadāms | Nē |
| Radiovadāms (DCF77) | Nē |
| GPS (globālā pozicionēšanas sistēma) | Nē |
| Īsākais pārslēgšanas laiks 1. kanāls | 1 min |
| Īsākais pārslēgšanas laiks 2. kanāls | 1 min |
| Automātiska vasaras/ziemas laika pārslēgšana | Jā |
| Piemērots manuālai darbībai | Jā |
| Ārējā spiedpogas ieeja | Jā |
| Priekšatlases pārslēgšana | Nē |
| Nominālā komutācijas strāva pie 250 V maiņstrāvas | 16 A |
| Bezpotenciāla slēdža kontakts | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 2 |
| Platums | 35 mm |
| Augstums | 85 mm |
| Dziļums | 64 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 64 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 35 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.197 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 56 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.2 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 325 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 10.2 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1152 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1450 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 267.8 |
| Tehniskā brošūra (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Produkta programmatūra | Lejupielādēt šeit |