Nedēļas pulkstenis, 16A, 1mod, digitāls
| Garums (mm) | 64 |
| Platums (mm) | 17.5 |
| Augstums (mm) | 85 |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Kanālu skaits | 1 |
| Barošanas spriegums | 230 V |
| Barošanas spriegums | 230 V |
| Sprieguma barošanas sprieguma veids | Maiņstrāvas |
| Frekvences barošanas spriegums | 50 Hz |
| Frekvences barošanas spriegums | 50 Hz |
| Autonomija stundās | 26280 |
| Autonomija gados | 3 |
| Precizitāte dienā | 60 s |
| Teksta norādījumi displejā | Nē |
| Ārējā plānošana | Nē |
| Ar atmiņas karti | Nē |
| 60 min programma | Nē |
| 24 h programma | Nē |
| Nedēļas programma | Jā |
| Gada programma | Nē |
| Brīvdienu programma | Nē |
| Impulsu programma | Nē |
| Cikla programma | Nē |
| Astro programma | Nē |
| Nejauša programma | Nē |
| Stundu skaitītājs | Nē |
| Elektrotīkls sinhrons | Nē |
| Kvarca kontrole | Jā |
| Radiovadāms | Nē |
| Radiovadāms (DCF77) | Nē |
| GPS (globālā pozicionēšanas sistēma) | Nē |
| Kontaktpersonas veids | Pārslēgšanas kontakts (NO/NC) |
| Kontaktpersonu skaits | 1 |
| Izejas signāls | Cits |
| Īsākais pārslēgšanas laiks 1. kanāls | 1 min |
| Īsākais pārslēgšanas laiks 2. kanāls | 1 min |
| Atmiņas vietu skaits | 20 |
| Automātiska vasaras/ziemas laika pārslēgšana | Jā |
| Piemērots manuālai darbībai | Jā |
| Priekšatlases pārslēgšana | Nē |
| Nominālā komutācijas strāva pie 250 V maiņstrāvas | 16 A |
| Bezpotenciāla slēdža kontakts | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 1 |
| Platums | 18 mm |
| Augstums | 92 mm |
| Dziļums | 64 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 82 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 44 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.11 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 60 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 372 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 321 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 221 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 7.205 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1440 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1034 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 195.92 |
| Tehniskā brošūra (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |