NewVegaD, korpuss, 687x550x150, 72 mod.
| Garums (mm) | 632 |
| Platums (mm) | 715 |
| Augstums (mm) | 160 |
| Montāžas metode | Iebūvēts |
| Rindu skaits | 3 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 24 |
| Seguma veids | Nav |
| Vāka modelis | Ar griezumu |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Signāla garāmbraukšanas durvis | Nē |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Mājokļa materiāls | Cits |
| Iebūvēts dziļums | 110 mm |
| Iebūvēts augstums | 687 mm |
| Iebūvēts platums | 550 mm |
| Iekšējais dziļums | 110 mm |
| Zemējuma spaiļu bloks | Nē |
| Neitrāls spaiļu bloks | Nē |
| DIN sliede | Jā |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Augstums | 687 mm |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 150 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 650 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 190 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 725 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 11.35 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 650 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 190 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 725 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 11.35 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 8 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 870 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1300 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
