NewVegaD skapis 1200x550x193, 168 mod.
| Garums (mm) | 1230 |
| Platums (mm) | 560 |
| Augstums (mm) | 200 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža |
| Rindu skaits | 7 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 24 |
| Seguma veids | Nav |
| Vāka modelis | Ar griezumu |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Signāla garāmbraukšanas durvis | Nē |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Mājokļa materiāls | Cits |
| Iekšējais dziļums | 193 mm |
| Zemējuma spaiļu bloks | Nē |
| Neitrāls spaiļu bloks | Nē |
| DIN sliede | Jā |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Augstums | 1200 mm |
| Platums | 550 mm |
| Dziļums | 193 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 570 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 200 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 1230 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 19.77 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 4 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1500 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
