NewVegaD skapis 900x550x193, 120 mod.
| Garums (mm) | 930 |
| Platums (mm) | 560 |
| Augstums (mm) | 200 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža |
| Seguma veids | Nav |
| Vāka modelis | Ar griezumu |
| Durvju veids | Nav |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Nē |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Nominālā strāva (In) | 160 A |
| Augstums | 900 mm |
| Platums | 550 mm |
| Dziļums | 193 mm |
| Iekšējais dziļums | 193 mm |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 1 mm |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Moduļu skaits | 120 |
| Rindu skaits | 5 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 24 |
| Atveru skaits atloku plāksnēm | 2 |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Cauruļvadu ieplūdes atveru skaits | 4 |
| Mājokļa materiāls | Tērauda plāksne/plastmasa |
| Virsmas aizsardzība | Pulvera pārklājums |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | Nē |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Aizsardzības klase | II |
| Triecienizturība | IK07 |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 930 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 565 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 12 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 8 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 860 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1080 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
