NH drošinātājs NH3 gG 500V 425A
| ETIM klase | EC000055 Naža asmens drošinātājs |
| Drošinātāju konstrukcijas tips saskaņā ar IEC 60269 | NH3 |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Nominālā strāva | 425 A |
| Nominālais spriegums maiņstrāvas | 500 V |
| Nominālā komutācijas jauda maiņstrāva | 120 kiloampere |
| Nominālā komutācijas jauda DC | 80 kiloampere |
| Izmantošanas kategorija | gG (kabeļu aizsardzība/aprīkojuma aizsardzība) |
| Drošinātāja statusa indikatora veids | Kombinētā drošinātāja statusa indikators |
| Izolētas metāla satveršanas cilpas (IMGL) | Nē |
| Jaudas zudums pie nominālās strāvas | 34 W |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 3 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 7 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 224 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
