Nolaišanas kronšteins, universN, regulējams, 50 gab
| Garums (mm) | 125 |
| Platums (mm) | 285 |
| Augstums (mm) | 175 |
| Platums | 171 mm |
| Augstums | 282 mm |
| Dziļums | 116 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
