Noplūdes bloks 4P 25A 30mA AC – tips
| Garums (mm) | 8.3 |
| Platums (mm) | 4.4 |
| Augstums (mm) | 7 |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Nominālā strāva | 25 A |
| Nominālā bojājuma strāva regulējama | Nē |
| Nominālā bojājuma strāva | 0.03 A |
| Nominālā bojājuma strāva | 0.03 A |
| Regulējama aizkave | Nē |
| Polu skaits | 4 |
| Noplūdes strāvas tips | Maiņstrāvas |
| Pārsprieguma strāvas jauda | 3 kA |
| Biežums | 50 Hz |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 500 V |
| Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp | 4 kV |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 1 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 10 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 1 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 6 mm² |
| Prettraucējumu izslēgšanas versija | Nē |
| Ar bloķēšanas ierīci | Nē |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Piesārņojuma pakāpe | 2 |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | -25 °C |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | 70 °C |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 20 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
