Noplūdstrāvas automāts RCCB 1P+N 25A 30MA B
| Garums (mm) | 70 |
| Platums (mm) | 72 |
| Augstums (mm) | 86 |
| Polu skaits | 2 |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Nominālā strāva | 25 A |
| Nominālā bojājuma strāva | 0.03 A |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 400 V |
| Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp | 4 kV |
| Strāvas zudums | 1.77 W |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Noplūdes strāvas tips | B |
| Selektīvā aizsardzība | Nē |
| Īslaicīga aizkavēta izslēgšana | Nē |
| Īssavienojuma pārrāvuma jauda (Icw) | 10 kA |
| Pārsprieguma strāvas jauda | 5 kA |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Ar bloķēšanas ierīci | Jā |
| Biežums | 50 Hz |
| Iespējamas papildu aprīkojums | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |
| Iebūvēts dziļums | 70 mm |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | -25 °C |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | 70 °C |
| Piesārņojuma pakāpe | 2 |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 1 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 16 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 1 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 25 mm² |
| RAL numurs (līdzīgs) | 7005 |
| Sprādziendrošs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.328 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 33 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.35 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 33 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 235 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 12.055 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 792 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 312.32 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
