Noplūdstrāvas automāts RCCB 3P+N 80A 30MA AC
| Garums (mm) | 75 |
| Platums (mm) | 72 |
| Augstums (mm) | 95 |
| Polu skaits | 4 |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Nominālā strāva | 80 A |
| Nominālā bojājuma strāva | 0.03 A |
| Nominālais izolācijas spriegums Ui | 500 V |
| Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp | 4 kV |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Noplūdes strāvas tips | Maiņstrāvas |
| Selektīvā aizsardzība | Nē |
| Īslaicīga aizkavēta izslēgšana | Nē |
| Īssavienojuma pārrāvuma jauda (Icw) | 10 kA |
| Pārsprieguma strāvas jauda | 0.25 kA |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Ar bloķēšanas ierīci | Jā |
| Biežums | 50 Hz |
| Iespējamas papildu aprīkojums | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |
| Iebūvēts dziļums | 70 mm |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | -25 °C |
| Apkārtējā temperatūra darbības laikā | 70 °C |
| Piesārņojuma pakāpe | 2 |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 1 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums ar vairākiem vadiem | 35 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 1 mm² |
| Savienojams vadītāja šķērsgriezums cietā kodolā | 50 mm² |
| Sprādziendrošs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 77 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.395 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 33 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 340 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 291 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 205 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 13.575 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 792 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 970 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
