Nosedzošā apmale sadalei FWB31, 500×300
| Garums (mm) | 13 |
| Platums (mm) | 352 |
| Augstums (mm) | 552 |
| Platums | 352 mm |
| Augstums | 552 mm |
| Dziļums | 13 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 790 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 550 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 1.6 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 790 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 550 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.6 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 12 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 15.6 |
| Montāžas instrukcija (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
