Nosedzošā apmale sadalei FWB51, 800×300
| Garums (mm) | 13 |
| Platums (mm) | 352 |
| Augstums (mm) | 852 |
| Platums | 352 mm |
| Augstums | 852 mm |
| Dziļums | 13 mm |
| RAL numurs | 9010 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 2.1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 950 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 550 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 2.21 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 12 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 750 |
| Tehniskais pielikums 1 (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
