Nosedzošā apmale sadalei FWB64, 950×1050
| Garums (mm) | 13 |
| Platums (mm) | 1102 |
| Augstums (mm) | 1002 |
| Platums | 1102 mm |
| Augstums | 1002 mm |
| Dziļums | 13 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 950 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 3.9 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1030 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 890 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 70 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 4 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 4 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1190 |
| Tehniskais pielikums 1 (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
