Nosedzošā apmale sadalei FWB71, 1100×300
| Garums (mm) | 1100 |
| Platums (mm) | 300 |
| Augstums (mm) | 50 |
| Platums | 352 mm |
| Augstums | 1152 mm |
| Dziļums | 13 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Krāsa | Balts |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 1100 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 2.5 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 22 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 1295 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 1345 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.003 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1500 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
