Nosedzošais jumts sadalei 1300 mm
| Svars (neto) | 2.669 |
| ETIM klase | EC000083 Pārejas vāka sekcija uzstādīšanas kanālam |
| Augstums | 193 mm |
| Platums | 1250 mm |
| Garums | 1300 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Bez halogēna | Nē |
| Virsmas aizsardzība | Cits |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs | 9010 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 1320 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 195 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 175 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 2.67 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1320 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 195 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 175 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 2.67 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 20 |
| Tehniskais pielikums 1 (lav) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
