Nosegs, universN, 150x250mm, 1x12PLE
| Garums (mm) | 260 |
| Platums (mm) | 160 |
| Augstums (mm) | 70 |
| Augstums | 150 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Rindu skaits | 1 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Ātra bloķēšana | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Krāsa | Balts |
| Caurspīdīgs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
