Nosegs, universN, 150x500mm, komplektā 10 gab
| Garums (mm) | 470 |
| Platums (mm) | 520 |
| Augstums (mm) | 260 |
| Augstums | 150 mm |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 56 mm |
| Rindu skaits | 1 |
| Ātra bloķēšana | Jā |
| Caurspīdīgs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
