Nosegs, universN, 300x500mm, 4 NH00 izolatoriem uz SaS 40
| Garums (mm) | 56 |
| Platums (mm) | 500 |
| Augstums (mm) | 300 |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Rindu skaits | 2 |
| Ātra bloķēšana | Jā |
| Caurspīdīgs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
