Nosegs, universN, 300x500mm, 4x12PLE, komplekts = 10 gab.
| Garums (mm) | 520 |
| Platums (mm) | 520 |
| Augstums (mm) | 320 |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 56 mm |
| Rindu skaits | 2 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Ātra bloķēšana | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP3X |
| Krāsa | Balts |
| Caurspīdīgs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
