Nosegs, universN, 450x250mm, 3x12PLE, komplekts=10 gab.
| Garums (mm) | 520 |
| Platums (mm) | 270 |
| Augstums (mm) | 470 |
| Augstums | 450 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 56 mm |
| Rindu skaits | 3 |
| Krāsa | Balts |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
