Nosegs, universN, 450x250mm, NH1 izolatoriem uz SaS 60
| Garums (mm) | 56 |
| Platums (mm) | 250 |
| Augstums (mm) | 450 |
| Augstums | 450 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Rindu skaits | 3 |
| Ātra bloķēšana | Jā |
| Caurspīdīgs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
