Nosegs, universN 450×750 slēgts
| Garums (mm) | 65 |
| Platums (mm) | 760 |
| Augstums (mm) | 460 |
| Augstums | 450 mm |
| Platums | 750 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Rindu skaits | 3 |
| Krāsa | Balts |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
