Nosegs, universN, 600x250mm, slēgts
| Garums (mm) | 620 |
| Platums (mm) | 270 |
| Augstums (mm) | 74 |
| Augstums | 600 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Rindu skaits | 4 |
| Krāsa | Balts |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
