Nosegs, universN, 600×750 slēgts
| Garums (mm) | 65 |
| Platums (mm) | 750 |
| Augstums (mm) | 600 |
| Augstums | 600 mm |
| Platums | 750 mm |
| Dziļums | 110 mm |
| Rindu skaits | 4 |
| Ātra bloķēšana | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | Cits |
| Krāsa | Balts |
| Caurspīdīgs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
