Nosegs, universN, 750x250mm slēgts
| Garums (mm) | 56 |
| Platums (mm) | 260 |
| Augstums (mm) | 760 |
| Augstums | 750 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Rindu skaits | 5 |
| Krāsa | Balts |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
