Nosegs, universN 750x750mm slēgts
| Garums (mm) | 65 |
| Platums (mm) | 750 |
| Augstums (mm) | 750 |
| Augstums | 750 mm |
| Platums | 750 mm |
| Dziļums | 110 mm |
| Rindu skaits | 5 |
| Eņģes | Nē |
| Ātra bloķēšana | Jā |
| Caurspīdīgs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
