Orion Plus Poliestera durvis 1150x850x300mm
| Garums (mm) | 300 |
| Platums (mm) | 1150 |
| Augstums (mm) | 850 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža |
| Seguma veids | Durvis |
| Vāka modelis | Ar griezumu |
| Durvju veids | Vienvietīgs |
| Caurspīdīgs pārsegs/durvis | Jā |
| Ar slēdzeni | Jā |
| Nominālā strāva (In) | 630 A |
| Augstums | 1150 mm |
| Platums | 850 mm |
| Dziļums | 300 mm |
| Iebūvēts dziļums | 300 mm |
| Iekšējais dziļums | 300 mm |
| Materiāla plāksnes biezuma skapis | 1.5 mm |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7035 |
| Moduļu skaits | 259 |
| Rindu skaits | 7 |
| Iespējama pagarināšana | Jā |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Virsmas aizsardzība | Pulvera pārklājums |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Piemērots lietošanai ārpus telpām | Jā |
| Piemērots zibens aizsardzībai | Nē |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Aizsardzības klase | II |
| Triecienizturība | IK10 |
| Ķēdes integritāte | Nav |
| Vāks ar pārspiediena atbrīvošanu | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 1190 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 860 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 1190 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 860 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 30.35 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 3 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 860 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1340 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
