Pagarināmā daļa, universN, vertikālajām starpsienām
| Garums (mm) | 1350 |
| Platums (mm) | 180 |
| Augstums (mm) | 3 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Cits |
| Platums | 180 mm |
| Augstums | 3 mm |
| Dziļums | 1350 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 10 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
