Panelis bez izgriezuma 400×900
| Garums (mm) | 21 |
| Platums (mm) | 863 |
| Augstums (mm) | 363 |
| Platums | 900 mm |
| Augstums | 18 mm |
| Dziļums | 400 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 919 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 377 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 36 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 4.884 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 36 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
