Panelis bez izgriezuma 700×400
| Garums (mm) | 21 |
| Platums (mm) | 663 |
| Augstums (mm) | 363 |
| Piemērots jumta dēļiem | Jā |
| Piemērots grunts dēļiem | Nē |
| Platums | 700 mm |
| Augstums | 18 mm |
| Dziļums | 400 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas apdare | Pulvera pārklājums |
| RAL numurs | 9010 |
| Ar deaerāciju | Nē |
| Piemērots uzstādīšanai ārpus telpām | Nē |
| Ar kabeļa ievadi | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 700 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 375 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 3.74 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 48 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
