Panelis bez izgriezuma 700×600
| Garums (mm) | 40 |
| Platums (mm) | 575 |
| Augstums (mm) | 695 |
| Platums | 700 mm |
| Augstums | 18 mm |
| Dziļums | 600 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 695 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 580 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 35 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 5.68 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 44 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 885 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
