Pārsega profils RK150 PVC gaiši pelēks
| Garums (mm) | 110 |
| Platums (mm) | 150 |
| Augstums (mm) | 2000 |
| Augstums | 110 mm |
| Platums | 150 mm |
| Garums | 2000 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Bez halogēna | Nē |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Krāsa | Pelēks |
| RAL numurs | 7030 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
