Pārsprieg novad., 4POL, B+ C
| Garums (mm) | 77.5 |
| Platums (mm) | 71.2 |
| Augstums (mm) | 98.7 |
| Sistēmas konfigurācija DC | Nē |
| Sistēmas konfigurācija IT | Nē |
| Sistēmas konfigurācija TN | Nē |
| Sistēmas konfigurācija TN-C | Nē |
| Sistēmas konfigurācija TN-C-S | Jā |
| Sistēmas konfigurācija TN-S | Jā |
| Sistēmas konfigurācija TT | Jā |
| Sistēmas konfigurācija cits | Nē |
| Polu skaits | 4 |
| Zibens impulsa strāva (10/350 μs) | 12.5 kA |
| nepārtraukts spriegums maiņstrāvas | 335 V |
| Nominālais spriegums maiņstrāvas | 415 V |
| Sprieguma aizsardzības līmenis | 1.2 kV |
| Sprieguma aizsardzības līmenis L-N | 1.2 kV |
| Sprieguma aizsardzības līmenis L-PE | 1.7 kV |
| Sprieguma aizsardzības līmenis N-PE | 1.7 kV |
| Īpatnējā enerģija (W/R) | 15 kJ/Ohm |
| Pārslodzes aizsardzības ierīce, paralēlais savienojums (drošinātājs) | 160 A |
| Pārslodzes aizsardzības ierīce, virknes savienojums (drošinātājs) | 80 A |
| Montāžas metode | DIN sliede (augšējā sliede) 35 mm |
| Konstrukcijas izmērs | 4 moduļu atstarpes |
| Maksimālais vadītāja šķērsgriezums ciets (ciets, dzīsls) | 35 mm² |
| Maksimālais vadītāja šķērsgriezums elastīgs (smalka dzīsla) | 25 mm² |
| Attālinātā signalizācija | Jā |
| Signalizācija pie ierīces | Optiskais |
| Pārbaudes klase | 1. + 2. tips |
| Integrēts rezerves drošinātājs | Nē |
| Enerģētiski koordinēta aizsardzības iedarbība attiecībā uz gala iekārtām | Jā |
| Sprieguma pārslēgšanas dzirksteles spraugas tehnoloģija | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.67 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 22 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 85 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.67 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 22 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 210 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 15.27 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 528 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 990 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 389.48 |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
