Pārsprieguma atbrīvotājs 230V AC
| Garums (mm) | 68 |
| Platums (mm) | 17.5 |
| Augstums (mm) | 87 |
| Elektriskā savienojuma veids | Skrūvju savienojums |
| Ar noņemamām skavām | Nē |
| Sprieguma mērīšanas diapazons 1 | 280 V |
| Sprieguma mērīšanas diapazons 1 | 280 V |
| Sprieguma mērīšanas diapazona veids | Maiņstrāvas |
| Iespējama vienfāze zem sprieguma | Nē |
| Iespējama trīsfāžu zem sprieguma | Nē |
| Iespējams vienfāzes pārspriegums | Jā |
| Iespējams trīsfāžu pārspriegums | Nē |
| Iespējama vienfāzes histerēze | Nē |
| Iespējama trīsfāžu histerēze | Nē |
| Satur funkciju DC-zem sprieguma | Nē |
| Satur funkciju DC-over spriegums | Nē |
| Satur funkciju līdzstrāvas sprieguma histerēze | Nē |
| Platums | 17.5 mm |
| Augstums | 87 mm |
| Dziļums | 68 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.16 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 60 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 45 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.075 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 60 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 220 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 5.095 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1440 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1026 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 145.28 |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |