Pašlīmējošā kabatiņa shēmām, A4
| Garums (mm) | 240 |
| Platums (mm) | 330 |
| Augstums (mm) | 1 |
| Piemērots korpusa ēkas platumam | 225 mm |
| Caurspīdīgs | Jā |
| Pašlīmējoša montāža | Jā |
| Augstums | 315 mm |
| Dziļums | 3 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 220 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 35 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 290 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.038 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 349 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 250 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 5 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.28 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 800 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 520 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 390 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 240 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 23.22 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 4000 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 870 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 257.2 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
