Perforēta montāžas plāksne H310xW498mm
| Garums (mm) | 52 |
| Platums (mm) | 500 |
| Augstums (mm) | 450 |
| Augstums | 450 mm |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 52 mm |
| Ar vāku | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 458 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 62 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.0016 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 28 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1150 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
