Perforēta montāžas plāksne H460xW498mm
| Garums (mm) | 52 |
| Platums (mm) | 500 |
| Augstums (mm) | 600 |
| Augstums | 600 mm |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 52 mm |
| Ar vāku | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 758 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 262 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 58 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 2.12 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 24 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
