Perforēta sliede H50, T400
| Garums (mm) | 100 |
| Platums (mm) | 100 |
| Augstums (mm) | 100 |
| Materiāls | Tērauds |
| Virsmas aizsardzība | Galvaniski/elektrolītiski cinkots |
| Perforatora forma | Apaļš caurums |
| Urbuma attālums centriski | 25 mm |
| Materiāla biezums | 1.5 mm |
| Garums | 6 mm |
| Augstums | 400 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 4 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 4 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 330 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 115 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 2.03 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 576 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
