Perforēts alumīnija profila komplekts L2000mm
| Garums (mm) | 2000 |
| Platums (mm) | 35 |
| Augstums (mm) | 20 |
| Modelis | Īpašs profils |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Virsmas aizsardzība | Galvaniski/elektrolītiski cinkots |
| Perforatora forma | Apaļš caurums |
| Urbuma attālums centriski | 25 mm |
| Materiāla biezums | 4 mm |
| Garums | 35 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 2000 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 35 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 3.1 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 510 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 2000 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 1330 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1123 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
