Piederumi sadalei Univers
| Svars (neto) | 1.06 |
| ETIM klase | EC000775 Sadales paneļa vāks |
| Augstums | 750 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Rindu skaits | 5 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Ātra bloķēšana | Jā |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Krāsa | Balts |
| Caurspīdīgs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 900 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.9 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 900 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.9 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
