Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 110 |
| Platums (mm) | 500 |
| Augstums (mm) | 600 |
| Ar montāžas plāksni | Jā |
| Ar vāku | Jā |
| Augstums | 600 mm |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 110 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 605 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 510 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 7.46 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 13 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 870 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
