Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 125 |
| Platums (mm) | 250 |
| Augstums (mm) | 450 |
| Augstums | 450 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| Seguma veids | Ar griezumu |
| Ar vāku | Jā |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 456 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 262 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 64 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.16 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 780 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
