Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 125 |
| Platums (mm) | 250 |
| Augstums (mm) | 300 |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| Ar vāku | Jā |
| Plastmasas vāka plāksne | Jā |
| Piemērots slēdžu atvienotājam | Jā |
| Aprīkots ar slēdža atvienotāju | Nē |
| Piemērots strāvas slēdžam | Jā |
| Aprīkots ar strāvas slēdžu | Nē |
| Piemērots bezsprieguma slēdzim | Jā |
| Aprīkots ar bezsprieguma slēdzi | Nē |
| Piemērots reversam | Nē |
| Aprīkots ar reversu | Nē |
| Nominālā darbības strāva | 160 A |
| Slēdžu skaits | 1 |
| Ar papildu termināli | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 260 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.02 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 96 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1216 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
