Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 10 |
| Platums (mm) | 745 |
| Augstums (mm) | 40 |
| Nominālā strāva | 800 A |
| Modelis | Dzīvoklis |
| Platums | 500 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Virsmas aizsardzība | Cits |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 700 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 55 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 25 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 7.44 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 475 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
