Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 500 |
| Platums (mm) | 10 |
| Augstums (mm) | 20 |
| Nominālā strāva | 500 A |
| Platums | 500 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 488 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 8.8 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 500 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 470 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
