Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 995 |
| Platums (mm) | 5 |
| Augstums (mm) | 20 |
| Nominālā strāva | 315 A |
| Garums | 996.5 mm |
| Platums | 995 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 770 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 45 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 8.82 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 600 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 420 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
