Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 5 |
| Platums (mm) | 746 |
| Augstums (mm) | 30 |
| Nominālā strāva | 400 A |
| Garums | 746.5 mm |
| Platums | 746 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 510 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 70 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 55 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 9.88 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 460 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 420 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
