Piederumi sadalei Univers
| Garums (mm) | 1000 |
| Platums (mm) | 5 |
| Augstums (mm) | 30 |
| Nominālā strāva | 400 A |
| Modelis | Dzīvoklis |
| Garums | 996.5 mm |
| Platums | 996 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Virsmas aizsardzība | Cits |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 760 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 13.14 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 300 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 420 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
